Znajdź nas na
Witamy w grze
Merc Elite Beta
 
Po przesłaniu kodu beta zarejestruj nowe konto
Potrzebujesz kodu beta?
Zarejestruj się, a otrzymasz zaproszenie:
 
 
 
Elementy gry

Elementy gry - zwiastun

Informacje o świecie gry Merc Elite.
 

Realistyczne pole widzenia
Pole widzenia jest obliczane w czasie rzeczywistym. W celu ucieczki lub oskrzydlenia przeciwnika gracze mogą organizować zasadzki lub ukrywać się za obiektami.

Walka zza osłony
Odpowiednia osłona to prawdziwy klucz do zwycięstwa. Osłona daje ochronę kierunkową, dlatego najważniejsze jest wybranie odpowiedniej pozycji. Pozostawanie w jednym miejscu zapewniającym osłonę nie wystarcza, ponieważ przeciwnik może zaatakować z boku lub od tyłu. Korzystaj z ukształtowania terenu i pozostawaj w ciągłym ruchu! Pamiętaj, że osłona ochroni cię przez ostrzałem, ale wystarczy rzucenie granatu, by spowodować maksymalne obrażenia.

Bezpośrednie sterowanie ostrzałem
Gracz strzela, wskazując kursorem myszy odpowiedni kierunek i naciskając lewy przycisk myszy na mapie. Zapewnia to emocjonującą rozgrywkę i bezpośrednią kontrolę nad wydarzeniami na polu walki.

Tryb "Dominacja"
Należy zdobyć więcej punktów dominacji od drużyny przeciwnej i odebrać jej nieśmiertelniki. Tryb dominacji zapewnia dynamiczną rozgrywkę w wysokim tempie.

Przewaga terenowa
Ważnym elementem jest zajmowanie pozycji usytuowanych na większej wysokości. Jednostki znajdujące się na wyżej położonym terenie nie są widoczne z dołu do momentu otwarcia ognia, dzięki czemu mogą łatwiej wciągnąć przeciwnika w pułapkę. Ponadto, jednostki znajdujące się wyżej doznają mniejszych obrażeń od ostrzału, gdy przeciwnik znajduje się na niższej wysokości.