Znajdź nas na
Witamy w grze
Merc Elite Beta
 
Po przesłaniu kodu beta zarejestruj nowe konto
Potrzebujesz kodu beta?
Zarejestruj się, a otrzymasz zaproszenie:
 
 
 
Opis
Merc Elite to gra wojenna MOBA, której akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości zdominowanej przez walki wielkich megakorporacji opłacających własnych najemników. Wyjątkowy system bezpośredniego ostrzału i możliwość realistycznego wykorzystania elementów otoczenia jako osłony zapewnią doskonałą zabawę nawet najbardziej doświadczonym miłośnikom gatunku MOBA. Złożone i zróżnicowane mapy oferują mnóstwo taktycznych rozwiązań, dzięki którym rozgrywka online 5-na-5 jest zażarta, pasjonująca i pełna napięcia. W trakcie rozgrywki gracze mogą odblokować zaawansowaną broń, nowe umiejętności oraz potężnych najemników.

Merc Elite to darmowa gra wojenna stworzona z myślą o miłośnikach gatunku MOBA, których znużyły już światy fantasy, a także fanach strzelanek szukających nowych wrażeń. Gra wykorzystuje system umiejętności, a model waluty jest wygodny i pozwala na przyspieszenie postępów oraz możliwość zakupu unikalnej zawartości. Merc Elite opiera się na technologii Unity Web Player i nie wymaga pobierania klienta. Aż trudno uwierzyć, że grafika i jakość gry przeglądarkowej może być tak wysoka.
Tło historyczne
Niedaleka przyszłość. Świat leży w ruinach.

W wyniszczonym państwach do głosu doszło pięć megakorporacji, których celem jest zdobycie władzy nad pozbawionym złudzeń społeczeństwem. Niezdolne do przeciwstawienia się sile pieniądza i potędze korporacji rządy upadały jeden po drugim, uznając wyższość posiadającego ogromne zasoby finansowe i błyskotliwych taktyków wojskowych przeciwnika.

Wsparte umiejętnościami wynajętych żołnierzy dawnych supermocarstw korporacje wkrótce zdały sobie sprawę ze swoich wpływów i rozpoczęły działania na skalę międzynarodową. Granice coraz bardziej się zacierały, a korporacje aktywniej tworzyły własne siły zbrojne, dochodząc do wniosku, że większość zadań mogą lepiej wykonać niewielkie, mobilne oraz doskonale wyposażone i wyszkolone jednostki.

Obecnie jedyną gwarancją swoistej stabilności w tych niespokojnych czasach jest pięć potężnych korporacji, a obywatele nie protestują przeciwko temu stanowi rzeczy, ponieważ gwarantuje im on możliwość zakupu luksusowych towarów i zamieszkiwania w bezpiecznych miastach zarządzanych przez pracowników korporacji. Każda z megakorporacji zajmuje się produkcją rolną, przemysłową oraz handlem, wytwarzając niemal wszystko i koncentrując się na wybranym rodzaju konsumentów. Istnieją również mniejsze korporacje walczące o udział w rynku, które z chęcią zajęłyby miejsce w Wielkiej Piątce.

Kiedy korporacja zamierza przeprowadzić "agresywne negocjacje handlowe" albo "zmniejszyć nasycenie rynku", jej szefowie nie mogą "brudzić sobie rąk", więc zgodnie z polityką korporacyjną zadania te są zlecane "zewnętrznym ekspertom", czyli grupom najemników lub wyspecjalizowanym agencjom, które po ogólnoświatowej powszechnej demobilizacji rozkwitły jak grzyby po deszczu. Należą do nich głównie byli członkowie sił zbrojnych wszystkich narodowości. Niektórych z nich można porównać do dawnych piratów, ale większość to doświadczeni profesjonaliści wyposażeni w najnowocześniejszy sprzęt. Najlepsi najemnicy na świecie. Prawdziwa elita.